Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká

Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:57.49 €
Cena bez DPH:47.91 €
Dostupnosť:skladom
Playtech Veľká luxusná hracia deka s melódiou Zvieratká 3,75 (75%) 24 x hodnotené

Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto skvelou farebnou vzdelávacou dekou na hranie s motívom rôznych zvieratiek. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. Na deke nájdete papagája s ukrytým hracím modulom, ktorý po stlačení vydáva vtáčie zvuky a tiež motýlika s hracím modulom, ktorý po stlačení hrá melódie. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku či chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Doplnená hrazdičkou so zavesenými hračkami, ktoré možno odopnúť a používať samostatne. Vhodné pre deti od 3 mesiacov.


 • BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele
  BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele

  Ochráňte svoje deti pred pricviknutím prstíkov alebo nežiadúcim otváraním šuplíkov, skriniek, chladničky alebo toalety. Lepiaci povrch umožňuje jednoduchú a rýchlu..

  4.99 €
 • BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks
  BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks

  Ochráňte svoje deti pred zasiahnutím elektrickým prúdom zo zásuvky nákupom týchto poistiek. Súčasťou je kľúč určený k bezpečnému vytiahnutiu ochrany zo zásuvky...

  5.99 €Doporučujeme kolotoče, hrazdičky a hracie deky. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza playtech veľká luxusná hracia deka s melódiou zvieratká!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt