PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík

PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:49.99 €
Cena bez DPH:41.66 €
Dostupnosť:skladom
PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík 3 (60%) 22 x hodnotené

Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, skvelú zábavu i odpočinok s touto luxusnou hracou dekou pre zábavu aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. V labke medvedíka je hrací modul, ktorý po stlačení hrá melódiu. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Má hrazdičku so zavesenými hračkami, ktoré možno odopnúť a používať samostatne.


 • Teddies Hracia deka s hrazdou
  Teddies Hracia deka s hrazdou

  Veselá hracia podložka s hrazdou zaujme aj tých najmenších. Na hrazde sú zavesené odnímateľné hračky. Hrazda napomáha rozvoju zmyslov a motorických schopností..

  36.99 €
 • BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks
  BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks

  Ochráňte svoje deti pred zasiahnutím elektrickým prúdom zo zásuvky nákupom týchto poistiek. Súčasťou je kľúč určený k bezpečnému vytiahnutiu ochrany zo zásuvky...

  5.99 €
 • TrueLife NannyCam V24
  TrueLife NannyCam V24

  TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je..

  79.00 €
 • VTech pestúnka DM1111
  VTech pestúnka DM1111

  Digitálna elektronická pestúnka je prenosná sada pozostávajúca z vysielača a prijímača. Má zvýšený dosah vďaka vynikajúcemu digitálnemu prenosu a môžete teda..

  39.99 €
 • Womar Detská trojhranná opierka ružová, 68 x 74 cm
  Womar Detská trojhranná opierka ružová, 68 x 74 cm

  Táto špeciálna trojhranná opierka pre fixáciu dieťaťa v polohe na boku umožňuje pohodlne a bezpečne polohovať bábätko. Zospodu má suchý zips, ktorým sa dá zmenšiť..

  14.99 €
 • BRAVO B 5033 Detská pestúnka
  BRAVO B 5033 Detská pestúnka

  Skvelý pomocník pri strážení deti. Môžete sa venovať niečomu inému, ale zvukovo máte svoje deti stále pod kontrolou. Tieto pestúnky sa vyznačujú veľkým dosahom, a to..

  54.99 €
 • VTech BM4200 video pestúnka Medvěd 4,3
  VTech BM4200 video pestúnka Medvěd 4,3

  Detská video pestúnka Medvedík s veľkým 4,3", 480 x 272 pixelov LCD displejom je praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Vyznačuje sa vynikajúcim prenosom obrazu..

  163.49 €
 • Beurer BEU-BY88 detská video pestúnka
  Beurer BEU-BY88 detská video pestúnka

  Beurer BEU-BY88 detská video pestúnka vám vždy poskytne bezpečný pocit, že ste tu pre vaše dieťa, aj keď nie ste v bezprostrednej blízkosti. Detská video pestúnka sa..

  117.99 €
 • TrueLife NannyCam H32 - Detská elektronická pestúnka
  TrueLife NannyCam H32 - Detská elektronická pestúnka

  TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je..

  105.99 €
 • NUK Pestúnka ECO Control Video Display 550VD
  NUK Pestúnka ECO Control Video Display 550VD

  Prémiová detská pestúnka, NUK Eco Control Video Display 550VD, ponúka bezpečnosť aj spoľahlivosť a vám ako rodičom dáva pokojný pocit. Pestúnka je vybavená funkciou..

  120.49 €Doporučujeme kolotoče, hrazdičky a hracie deky. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza playto luxusná hracia deka s melódiou medvedík!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt