Philips SDV622212

Philips SDV622212

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: TV, video, audio
Dodavateľ:Philips
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Philips SDV622212 5 (100%) 30 x hodnotené

Táto anténa so zosilnením, vynikajúcou filtráciou šumu a vylepšeným filtrom GSM bola navrhnutá pre dokonalý príjem digitálneho vysielania. Kompaktné a úhľadné prevedenie sa postará o to, že ľahko zapadne do vášho interiéru.Zosilnenie 48 dB zosilní slabé signály, a tým rozširuje rozsah príjmu a umožní vám prijímať viac signálov na väčšiu vzdialenosť. 180° rozsah otáčania a možnosť 90° náklonu umožňuje jednoduché nastavenie prvku VHF na maximálny signálVlastnosti: prvotriedny digitálny obraz a zvuk nastaviteľné ovládanie zisku a kontrolka napájania LED filter redukcie šumu chráni pred stratou signálu nastaviteľné dipóly VHF pre jednoduché nastavenie vypínač a trojstupňový ovládač zosilnenia pre ľahkú obsluhuTuner / príjem / vysielanie: anténny výstup: koaxiálny vstup 75 ohmov (IEC75) dĺžka anténneho kábla: 180 cm zisk (anténa + zosilňovač): 48 dB pásma tunera: UHF / VHF / FM


 • Elektronický sejf RICHTER RS.18.EDK
  Elektronický sejf RICHTER RS.18.EDK

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s elektronickým zámkom. Disponuje..

  60.99 €
 • Rcihter Oceľový sejf s elektronickým zámkom, ružová
  Rcihter Oceľový sejf s elektronickým zámkom, ružová

  Oceľový trezor s elektronickým zámkom v moderných pastelových farbách. Uložte si svoje cennosti štýlovo. Trezor je možné ukotviť do steny alebo podlahy. Balenie obsahuje..

  46.99 €
 • Mechanický sejf RICHTER RS.30.K
  Mechanický sejf RICHTER RS.30.K

  Nenechávajte svoje cennnosti, dôležité dokumenty a peniaze nestrážené a len tak voľne ležať. Kúpte si kvalitný oceľový sejf s mechanickým zámkom. Ponúka možnosť..

  97.99 €
 • RICHTER Bezpečnostná schránka KB.G5 - čiernošedá
  RICHTER Bezpečnostná schránka KB.G5 - čiernošedá

  Odložte vaše kľúče bezpečne a ochráňte váš majetok pred nechcenými návštevníkmi. Vďaka depozitu s mechanickým zámkom budú mať vaše kľúče stále..

  18.49 €Doporučujeme set-top boxy. V tejto kategórii: elektronika | tv, video, audio | dvb-t/s technika sa nachádza philips sdv622212!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt