Orion TEKO 1

Orion TEKO 1

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:66.99 €
Cena bez DPH:55.83 €
Dostupnosť:skladom
Orion TEKO 1 4,5 (90%) 27 x hodnotené

Tepovač so zásobníkom vám pomôže dokonale vyčistiť vaše koberce, oživí ich vzhľad a rozjasní farby. Tepovač zaistí jednoduché i veľmi ekonomické čistenie kobercov, rozjasní ich farby a zbaví koberce nečistôt bez spotreby energie. Skladá sa z kovovej rukoväte, držadla s dávkovacím tlačidlom, 2 kief, 3 molitanových valčekov a penového zásobníka s objemom 2,7 l. Predávame náhradný diel valčeka pod kat. č. 119241.Čistiaci prostriedok nalejte do zásobníka a jednoduchými pohybmi dopredu a dozadu po koberci dosiahnete vynikajúceho účinku čistenia. Množstvo peny si regulujete sami podľa vašej potreby. Môžete použiť aj čističe so suchou penou - na koberce, ktoré nie je dobré čistiť mokrou cestou.


 • Kôš ORION Loop 16,8l sivý
  Kôš ORION Loop 16,8l sivý

  Štvorcový lavór s úchytmi s objemom 16,8 l je vhodný pre všestranné použitie v domácnosti. Umývadlo je vyrobené z kvalitného PVC, je ľahko umývateľné a dobre sa..

  11.99 €
 • Heidrun Lavór, 16 l
  Heidrun Lavór, 16 l

  Plastový lavór s objemom 16 l je vhodný pre všestranné použitie v domácnosti. Umývadlo je vyrobené z kvalitného PVC, je ľahko umývateľné a dobre sa skladuje. Dodávame..

  5.99 €
 • Koziol Stojan na toaletný papier Sense, biela
  Koziol Stojan na toaletný papier Sense, biela

  Tento zásobník na toaletný papier je vhodný pre 2 rolky toaletného papiera. Môžete ho navyše doplniť aj o ďalšie výrobky z kolekcie Sense, ktorá je celá vyrobená z..

  10.49 €
 • Silikónová tuba Fordable, 100 ml
  Silikónová tuba Fordable, 100 ml

  Skladacia fľaša na sprchové či umývacie gély vhodná na cesty. Skladacia fľaša šetrí miesto, a to disponuje objemom až 100 ml. Možno ju zložiť do veľkosti len..

  1.49 €
 • Frosch Eko prací prostriedok na farebnú bielizeň Granátové jablko 22 PD 1,5 l
  Frosch Eko prací prostriedok na farebnú bielizeň Granátové jablko 22 PD 1,5 l

  Prací gél s výťažkami z granátového jablka má vysokú praciu silu, zabraňuje blednutiu aj prenosu farieb a zaisťuje žiarivo čistú a jemnú bielizeň pre pohodlné..

  7.99 €
 • Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml
  Frosch hypoalergénný prací gél na dojčenskú bielizeň 1500 ml

  Prací gél na dojčenskú bielizeň bol špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku dojčiat, malých detí a alergikov. Účinné zloženie s prírodnými výťažkami z..

  7.99 €Doporučujeme metličky a lopatky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza orion teko 1!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt