Orion Minutka kuchynská mechanická UH VAJÍČKO

Orion Minutka kuchynská mechanická UH VAJÍČKO

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:4.99 €
Cena bez DPH:4.16 €
Dostupnosť:skladom
Orion Minutka kuchynská mechanická UH VAJÍČKO 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Kuchynská minútka vám pomôže lepšie dodržať potrebný čas na prípravu potravín. Jednoducho nastavíte požadovaný čas a zvonček vám ohlási koniec stanoveného časového úseku. Minútku natiahnite na koniec časomiery a až potom nastavte požadovaný čas k odčítaniu.


 • Orion Minútka kuchynská Vajíčko
  Orion Minútka kuchynská Vajíčko

  Mechanická kuchynská minútka klasického tvaru vajíčka, ale v modernom prevedení, bude výborným pomocníkom pre správne načasovanie vášho varenia a pečenia. Nielen pri..

  5.99 €
 • BANQUET Zmäkčovač mäsa Culinaria
  BANQUET Zmäkčovač mäsa Culinaria

  Zmäkčovač mäsa Culinaria má ostré ihly, ktoré narežú a skrátia vlákna mäsa a vďaka tejto úprave je mäso krehké, šťavnaté a mäkké. Tenderizer je vhodný na..

  9.49 €
 • TESCOMA otvárač na konzervy GrandCHEF
  TESCOMA otvárač na konzervy GrandCHEF

  Otvárač na konzervy GrandCHEF, praktický pomocník pre jednoduché otváranie konzerv a fliaš s korunkovými uzávermi. Jednoduchá údržba. Záruka 3 roky.Kuchynské náradie..

  10.30 €
 • Banquet Palička na ľad a ovocie AKCENT, 23,5 cm
  Banquet Palička na ľad a ovocie AKCENT, 23,5 cm

  Palička na ľad AKCENT s dĺžkou 23,5 cm je ideálnym pomocníkom pre prípravu miešaných nápojov, slúži na drvenie kociek ľadu, listov mäty a citrusov, pre správne..

  5.99 €
 • Sito na halušky a noky UH
  Sito na halušky a noky UH

  Sito na výrobu halušiek, pečeňovej aj drožďovej závarky a nokov do polievok. Spracované cesto pretlačte stierkou cez sito do vriacej vody alebo polievky. Bezpečné..

  3.99 €
 • Fuchs Chladič na vínošampanské, 3,2 l
  Fuchs Chladič na vínošampanské, 3,2 l

  Ochlaďte si svoje šampanské alebo víno v tomto priehľadnom chladiči a servírujte svoje nápoje vždy štýlovo. Budete si tak môcť lahodné šampanské či víno vychutnať..

  7.99 €
 • Nožnice detské 14 cm pre ľavákov Fiskars Classic 1005169
  Nožnice detské 14 cm pre ľavákov Fiskars Classic 1005169

  Detské nožnice sú vhodné pre ľahké strihanie papiera doma aj v škole. Sú vhodné pre deti od 4 rokov, pre ľavákov. Držadlá sú špeciálne ergonomicky tvarované pre..

  6.99 €
 • Orion LIEVIK KITCH 3 KS
  Orion LIEVIK KITCH 3 KS

  Sadu 3 kusov lievikov využijete všade tam, kde je treba preliať tekutiny bez toho, aby došlo k vyliatiu nápoja vedľa hrdla fliaš, demižónov, úzkych nádob, zaváracích..

  3.99 €
 • Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer
  Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

  Meteostanica Beurer BEU-HM55 vám umožní sledovať nielen teplotu doma a vonku, ale tiež aj mieru vzdušnej vlhkosti. Dlhodobo monitoruje stav a informuje vás pomocou farebnej..

  47.49 €


 • Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK
  Orion Minútka kuchynská na vajíčka ŽĹTOK

  Už sa vám niekedy stalo, že ste pred raňajkami ponúkali varené vajcia a nedokázali odhadnúť, koľko času je nutné na jeho uvarenie do požadovaného stavu konzumácie?..

  3.99 €
 • Orion Kuchynská váha mechanická Round, 3 kg
  Orion Kuchynská váha mechanická Round, 3 kg

  Mechanická kuchynská váha s odnímateľnou bielou plastovou miskou, ktorá je doplnená výlevkou, pre pohodlné vylievanie. Maximálna váživosť tejto váhy je 3 kg s..

  15.49 €
 • Orion Kuchynská váha mechanická Ema, 5 kg
  Orion Kuchynská váha mechanická Ema, 5 kg

  Kuchynská váha s nerezovou miskou, ktorú môžete zložiť a ľahko z nej obsah vysypať alebo nahradiť za inú, väčšiu misu. Váživosť tejto váhy je max. 5 kg. Na váhe..

  32.49 €
 • Kuchynská váha mechanická, Orion
  Kuchynská váha mechanická, Orion

  Mechanická kuchynská váha s plastovou odnímateľnou miskou. Pri vážení väčších objemov môžete misku nahradiť akoukoľvek väčšou nádobou. V návode je tiež..

  32.99 €
 • Banquet Minútka kuchynská digitálna Culinaria
  Banquet Minútka kuchynská digitálna Culinaria

  Digitálna kuchynská minútka Culinaria krémovej farby, praktický a nenahraditeľný pomocník do kuchyne. Napájanie batériou 1 x LR1130 (batéria nie je súčasťou balenia)...

  5.99 €
 • Orion Mechanická osobná váha, čierna
  Orion Mechanická osobná váha, čierna

  Či už sa púšťate do chudnutia, naberáte svalovinu, alebo si len chcete udržať prehľad o svojej aktuálnej telesnej hmotnosti, stačí si vybrať osobnú váhu, ktorá..

  15.99 €

Doporučujeme minútky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza orion minutka kuchynská mechanická uh vajÍČko!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt