Orion Hrniec nerez Gastro 16,3 l pokrievka

Orion Hrniec nerez Gastro 16,3 l pokrievka

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:51.99 €
Cena bez DPH:43.33 €
Dostupnosť:skladom
Orion Hrniec nerez Gastro 16,3 l pokrievka 5 (100%) 24 x hodnotené

Komfortné hrnce Gastro sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10, zdobené priečnym pruhom. Vďaka veľkostiam hrncov ich využijete v období zabíjačiek aj k príprave pokrmov väčšieho objemu. Sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami vám ponúka komfort rýchleho a ekonomického varenia s výraznou úsporou energie. Pokrm sa dovarí vďaka nahromadenej energii na už vypnutej platničke. Vhodné na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie. Vhodné do umývačky.


 • Luminarc 19-dielna jedálenská súprava, čiernobiela
  Luminarc 19-dielna jedálenská súprava, čiernobiela

  Čiernobiela rafinovaná jedálenská súprava z tvrdeného skla pre milovníkov jednoduchých tvarov. Taniere sú vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry.Táto odolná súprava..

  41.69 €
 • Kela FLAVORIA 7 ks KL-10201 sada riadu
  Kela FLAVORIA 7 ks KL-10201 sada riadu

  Sada riadu disponuje celoplošným viacvrstvovým sendvičovým dnom. Súčasťou sú žiaruvzdorné sklenené pokrievky s nehrzdavejúcou rukoväťou. Kela Sada riadu nerez 18/10..

  195.99 €
 • Blaumann 6-dielna sada riadu Gourmet Line
  Blaumann 6-dielna sada riadu Gourmet Line

  Hrnce Gourmet Line z leštenej nehrdzavejúcej ocele sú vhodné na všetky druhy sporákov aj na indukciu. Vďaka kvalitnému prevedeniu a žiaruvzdornej sklenenej pokrievke ich..

  58.99 €
 • BEKA Nerezový kastról s pokrievkou Chef 16cm 1,7l
  BEKA Nerezový kastról s pokrievkou Chef 16cm 1,7l

  Nehrdzavejúci kastról s pokrievkou Chef je vhodným pomocníkom do všetkých domácnosti na prípravu lahodných pokrmov. Rýchlo sa zahrieva a udržiava optimálnu distribúciu..

  27.99 €
 • Maser 18-dielna jedálenská súprava Herbal Garden
  Maser 18-dielna jedálenská súprava Herbal Garden

  18-dielna jedálenská súprava Herbal Garden s dekorom lúčnych kvetov a byliniek sa bude krásne vynímať na stole nielen v romantických interiéroch. Vyrobené z kvalitného..

  39.49 €


 • Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka
  Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka

  Komfortné hrnce Gastro sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10, zdobené priečnym pruhom. Vďaka veľkostiam hrncov ich využijete v období zabíjačiek aj k..

  47.99 €
 • Orion Hrniec nerez Gastro 10,6 l pokrievka
  Orion Hrniec nerez Gastro 10,6 l pokrievka

  Komfortné hrnce Gastro sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10, zdobené priečnym pruhom. Vďaka veľkostiam hrncov ich využijete v období zabíjačiek aj k..

  39.99 €
 • Orion Hrniec nerez ANETT 14 l pokrievka
  Orion Hrniec nerez ANETT 14 l pokrievka

  Nehrdzavejúce hrnce predstavujú vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a sú ideálnou cestou ku zdravej..

  55.99 €
 • Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka
  Orion Hrniec GRANDE pr. 32 cm skleněná pokrievka

  Masívny hrniec s pokrievkou s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom PFLUON GRANIT. Môžete v ňom variť, smažiť, dusiť, opekať a zapekať s minimálnou spotrebou tuku...

  39.99 €
 • Orion Hrniec smalt zelený LÚKA 20 cm pokrievka
  Orion Hrniec smalt zelený LÚKA 20 cm pokrievka

  Smaltovaný riad je opäť v kurze. Nežné pastelové farby a jemný kvetinový dekor prinesie do vašej kuchyne nádych retra a vy budete mať pocit, že sa nachádzate v starkinej..

  15.99 €
 • Orion Hrnec nerez DALIE 2,4 l sklenená pokrievka
  Orion Hrnec nerez DALIE 2,4 l sklenená pokrievka

  Hrniec so sklenenou pokrievkou je skvelý pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov. Materiál:..

  23.99 €
 • Orion Pokrievka sklenená pr. 24 cm nerez úchyt
  Orion Pokrievka sklenená pr. 24 cm nerez úchyt

  Sklenená pokrievka s nehrdzavejúcim úchytom a otvorom pre únik prebytočnej pary. Využijete ju na hrniec, kastról, rajnicu alebo panvicu. Šetrí energiu pri varení, skráti..

  5.99 €

Doporučujeme sady riadu. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | varenie sa nachádza orion hrniec nerez gastro 16,3 l pokrievka!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt