Odkladací stolík so zásuvkou Enjoy dub artisan

Odkladací stolík so zásuvkou Enjoy dub artisan

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Odkladacie stolíky
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:65.90 €
Cena bez DPH:54.92 €
Dostupnosť:skladom
Odkladací stolík so zásuvkou Enjoy dub artisan 5 (100%) 26 x hodnotené

Odkladací stolík s veľkosťou 40x40 cm v dekore dub artisan z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a zároveň pôsobí veľmi vzdušne. So zásuvkou na ukladanie drobností.


 • Odkládací stolík Flow
  Odkládací stolík Flow

  Odkladací stolík z lesklého kovu a číreho skla môže byť umiestnený pri sedačke, pri posteli alebo kdekoľvek v priestore. Výšku odkladacej plochy možno ľubovoľne..

  49.90 €
 • Nízky odkladací stolík Sparkle
  Nízky odkladací stolík Sparkle

  Nízky odkladací stolík v modernom dizajne zaujme konštrukciou z lesklého kovu a čierneho skla. Poslúži univerzálne v akejkoľvek miestnosti - odkladanie vecí vedľa sedačky,..

  31.90 €
 • Odkladací stolík  regálik Londoncube
  Odkladací stolík regálik Londoncube

  Praktický odkladací stolík alebo regálik je ideálnym doplnkom do mladistvo zariadeného bytu. Zaujímavé sklenené steny s kreatívnym londýnskym motívom zaujmú. Vďaka..

  45.90 €
 • Písací stôl Liverpool dub
  Písací stôl Liverpool dub

  Písací stôl moderný nábytok v duchu mestského industriálneho štýlu si obľúbia nielen mladí ľudia. Útulný dubový drevodekor dopĺňa stabilná kovová podnož v čiernom..

  189.90 €
 • Písací stôl Adria dub sonoma biela
  Písací stôl Adria dub sonoma biela

  Písací stôl s úložnými zásuvkami, ktoré môžete univerzálne zostaviť na pravú alebo ľavú stranu. Rozmerovo pasuje takmer do každej miestnosti. Vyrobený v dekore dub..

  69.90 €
 • Písací stôl so zásuvkou Carlos šedý beton biela
  Písací stôl so zásuvkou Carlos šedý beton biela

  Písací stôl v kombinácii bielych plôch a imitácie šedého betónu ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého..

  69.90 €


 • TV skrinka so zásuvkou Enjoy biela
  TV skrinka so zásuvkou Enjoy biela

  TV skrinka so zásuvkou v bielej farbe z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou..

  99.90 €
 • Skrinka so zásuvkou Carlos dub artisan 80 cm
  Skrinka so zásuvkou Carlos dub artisan 80 cm

  Skrinka so zásuvkou o šírke 80 cm v dekore dub artisan ponúka praktické úložné priestory, účelnosť a čisté línie tvarov, ktoré sa hodia do každého interiéru...

  89.90 €
 • Nástenná skrinka Enjoy dub artisan 90 cm
  Nástenná skrinka Enjoy dub artisan 90 cm

  Nástenná skrinka so šírkou 90 cm v dekore dub artisan z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in...

  49.90 €
 • Skrinka Enjoy dub artisan
  Skrinka Enjoy dub artisan

  Úložná skrinka v dekore dub artisan z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou..

  129.90 €
 • Široká komoda Enjoy dub artisan
  Široká komoda Enjoy dub artisan

  Široká úložná komoda z programu Enjoy - inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in. Nábytok na čiernej podnoži zaujme nevšednou optikou a zároveň..

  179.90 €

Doporučujeme odkladacie stolíky. V tejto kategórii: stoly a stolíky sa nachádza odkladací stolík so zásuvkou enjoy dub artisan!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt