Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks

Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Malé spotrebiče
Dodavateľ:Maxxo
Cena:27.49 €
Cena bez DPH:22.91 €
Dostupnosť:skladom
Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atď. Jemne mineralizovaná voda horčíkom je chutnejšia a zdravšia. Unikátna patentovaná techológia filtra BWT s horčíkovým mineralizérom zlepšuje chuť prefiltrovanej vody. Dodá vode cenný horčík, ktorý má tiež blahodárny vplyv na váš organizmus. Prefiltrovaná voda je vhodná nielen pre každodenné pitie, ale aj na prípravu všetkých studených aj teplých nápojov a jedál. Skvelú chuť ocenia najmä milovníci výbornej kávy aj čaju.BWT vyvinula unikátnu technológiu Mg2 +, ktoré dáva filtrovanej vode vynikajúcu, plnú prírodnú chuť. Súčasne obohacuje pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou z vody odstránite škodlivé látky, ako napr. ťažké kovy (kadmium, olovo, zinok a meď, ak sú vo vode prítomné) a ďalšie nežiaduce substancie, ako je vodný kameň, chlór a jeho škodlivé organické zlúčeniny, ktoré zhoršujú chuť vody. Kapacita filtra: 120 l prefiltrovanej vody / 28 dní


 • Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE
  Fľaša filtračná BRITA FILLGO ACTIVE BLUE

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim po celý deň s modernou a štýlovou fľašou Brita Fill & Go Active, ktorá obsahuje vodný filter MicroDisc Brita, ktorý..

  9.99 €
 • BRITA Marella XL biela
  BRITA Marella XL biela

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s modernou a štýlovou kanvicou Brita Marella XL Cool Memo, ktorá vďaka unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody,..

  18.99 €
 • Aquaphor Filtračná kanvica Onyx 4,2 l, čierna
  Aquaphor Filtračná kanvica Onyx 4,2 l, čierna

  Zaistite sebe aj svojej rodine kvalitný pitný režim s modernou a štýlovou kanvicou, ktorá vďaka unikátnej technológii znižuje tvrdosť vody, čistí ju od chlóru, vodného..

  15.99 €
 • Filtrační konvice BRITA Elemaris XL Meter Černá, 3,5l
  Filtrační konvice BRITA Elemaris XL Meter Černá, 3,5l

  Brita Elemaris XL Meter je krásna filtračná kanvica dodávaná s jednou filtračnou patrónou Maxtra v balení. Maxtra technológia poskytuje mäkkú a vynikajúcu chuť..

  40.49 €
 • MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1
  MAXXO Náhradné vodné filtre 3 1

  Filtre novej generácie Maxx Uni vo výhodnom akčnom balení 3 + 1. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a ďalšími značkami..

  12.99 €
 • Maxxo UNI vodné filtre 12 ks
  Maxxo UNI vodné filtre 12 ks

  Filtre novej generácie Maxxo Uni vo výhodnom balení 12 ks. Filtre sú kompatibilné s filtračnými systémami LAICA Biflux, Brita Maxtra, BWT a ďalšími značkami filtračných..

  39.19 €
 • BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová
  BWT Filtračná kanvica Vida Mei 2,6 l, ružová

  Filtračna kanvica BWT Slim s objemom 2,6 litra a s mechanickým indikátorom výmeny filtra. Upúta svojím jednoduchým aj priamočiarym dizajnom a najväčším objemom vo svojej..

  10.59 €


 • Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks
  Maxxo Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks

  Náhradné filtre BWT magnézium 6 ks sú vhodné pre všetky štandardné filtračné systémy s oválnym tvarom, napr. LAICA Biflux, Brita MAXTRA, DAFI Unimax atď. Jemne..

  27.49 €
 • 2-dielna sada pohárov Maxxo Espresso 80ml,
  2-dielna sada pohárov Maxxo Espresso 80ml,

  2-dielna sada pohárov Maxxo "Espresso" 80 ml. Dvojité TERMO borosilikátové sklo udrží dlho požadovanú teplotu nápoja. Teplé a studené nápoje si udržia svoju teplotu..

  7.49 €
 • MAXXO VC 1800 vákuovacie dózy
  MAXXO VC 1800 vákuovacie dózy

  Zachovajte potraviny vždy čerstvé a voňavé. Využite k ich skladovaniu praktické vákuové dózy, ktoré sú vhodné pre uloženie potravín ako je káva, sušienky, múka,..

  31.49 €
 • MAXXO Stojánek na kapsle pre 32 ks Tassimo
  MAXXO Stojánek na kapsle pre 32 ks Tassimo

  Luxusný zásobník, do ktorého pohodlne uložíte až 32 kapslí Tassimo. Má lesklú povrchovú úpravu a vďaka praktickým rozmerom ušetríte miesto vo vašej kuchyni...

  7.99 €
 • Maxxo Cafe Latte 2-dielna sada termo pohárov, 380 ml,
  Maxxo Cafe Latte 2-dielna sada termo pohárov, 380 ml,

  Sada termo pohárov Maxxo "Café Latte" z dvojitého TERMO borosilikátového skla udrží dlho požadovanú teplotu nápoja. Poháre sa vyznačujú moderným designom a dobrou..

  10.69 €
 • Maxxo VM Master
  Maxxo VM Master

  Uložte si svoje jedlá bezpečne do chladničky alebo mrazničky a predĺžte ich čerstvosť aj trvanlivosť odsatím vzduchu z vrecka či škatuľky. Plne automatická Vákuová..

  349.99 €
 • Maxxo Extra Tea 2dielna sada termo pohárov, 480,
  Maxxo Extra Tea 2dielna sada termo pohárov, 480,

  Maxxo "Extra Tea" 2-dielna sada termo pohárov, 480 ml. Dvojité TERMO borosilikátové sklo udrží dlho požadovanú teplotu nápoja. Teplé a studené nápoje si udržia svoju..

  14.49 €
 • MAXXO VMProfi
  MAXXO VMProfi

  Vákuová balička v nerezovom dizajne má zvýšený výkon, dvojité sacie čerpadlo a dvojitý zvar. Revolučný spôsob uchovávania potravín vo vákuu (t. j. bez pôsobenia..

  114.89 €

Doporučujeme vodné filtre. V tejto kategórii: biela technika | malé spotrebiče sa nachádza maxxo!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt