Kela Varus 3 l KL-11655

Kela Varus 3 l KL-11655

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Čaje a káva
Dodavateľ:KELA
Cena:49.99 €
Cena bez DPH:41.66 €
Dostupnosť:skladom
Kela Varus 3 l KL-11655 3 (60%) 23 x hodnotené

Čajová kanvica nemeckej značky Kela je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s pogumovanou rukoväťou so zabudovaným otváraním píšťalky pre signalizáciu varu vody. Čajník je vybavený plastovým viečkom pre ľahký prístup k čisteniu a plneniu nádoby.Výrobok je určený pre všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Jednoduchá manipulácia, údržba a čistenie sú u kanvice samozrejmosťou.


 • Nerezový čajník Samba 2,5 l
  Nerezový čajník Samba 2,5 l

  Elegantne tvarovaný nerezový čajník má praktický matný povrch. Čajník je opatrený píšťalkou, pohodlným plastovým držadlom a vekom. Je vhodný na všetky typy varných..

  12.49 €
 • Florina Čajník Asta, 2,3 l
  Florina Čajník Asta, 2,3 l

  Čajník Asta kombinuje tradičné tvary s najnovšími riešeniami. Celý bol vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Preto jeho neuveriteľná trvanlivosť a odolnosť..

  17.99 €
 • Orion Čajník s píšťalkou Tonča, 1,75 l
  Orion Čajník s píšťalkou Tonča, 1,75 l

  Smaltovaný čajník s píšťalkou, ktorá vám ohlási variacu sa vodu. Doplnený praktickou plastovou rukoväťou a nerezovou pokrievkou s plastovým úchytom. Vhodný na všetky..

  29.99 €
 • Altom Čajník Logan 2,7 l, biela
  Altom Čajník Logan 2,7 l, biela

  Čajník Logan značky Altom je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s bielym plastickým povrchom. Jednoduchý tvar dodá čajníku na eleganciu. Tradičné čajníky s..

  11.99 €
 • Florina Čajová kanvica 1,1 l, nerez,
  Florina Čajová kanvica 1,1 l, nerez,

  Čajová kanvica so sitkom bude nielen funkčným, ale aj zaujímavým doplnkom vašej kuchyne. Kanvice je vyrobená z kvalitného skla a nerezovej ocele. Vnútri kanvice je..

  9.49 €
 • Florina Čajník Bevels, 2,2 l
  Florina Čajník Bevels, 2,2 l

  Čajník sa vyznačuje vstavanou odmernou stupnicou. Vďaka tomu je množstvo vody v ňom vždy pod kontrolou. Všetko je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. To..

  27.99 €
 • Tescoma TEO - Kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami - červená
  Tescoma TEO - Kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami - červená

  Znalci čaju si potrpia na kvalitu a príprava ich obľúbeného nápoja je zakaždým malým rituálom.Kanvica TEO s extrakčnými sitkami má k čaju skutočne vrelý vzťah a..

  17.90 €
 • Orion Kanvica var. skloUH SVATAVA 2,3l
  Orion Kanvica var. skloUH SVATAVA 2,3l

  Kanvica na prípravu čajov, bylinkových nálevov, ale aj studených nápojov. Praktické ucho. Materiál: borosilikátové sklo - odolné teplotám od -40 °C do + 300 °C, plast...

  9.99 €Doporučujeme Čajníky a čajové kanvice. V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | Čaje a káva sa nachádza kela varus 3 l kl-11655!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt