Kela Čajítko nerez AROMI

Kela Čajítko nerez AROMI

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:KELA
Cena:10.99 €
Cena bez DPH:9.16 €
Dostupnosť:skladom
Kela Čajítko nerez AROMI 5 (100%) 25 x hodnotené

Čajítko vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 využijete ako na klasickú prípravu sypaného čaju v kanvici, tak ako sitko na korenie pri varení polievok i omáčok. Všetky korenia vložíte do sitka a po dovarení pokrmu ľahko aj so sitkom vyberiete. Nemusíte tak zložito odstraňovať jednotlivé kúsky, pokrm bude ochutený a nezostane v ňom ani smietka.
 • Orion čajítko nerezové pr. 9 cm
  Orion čajítko nerezové pr. 9 cm

  Čajítko využijete ako na klasickú prípravu sypaného čaju v kanvici, tak aj ako sitko na korenie pri varení polievok i omáčok. Všetky korenia vložíte do sitka a po..

  5.89 €
 • Orion čajítko na korenie závesné 6 cm
  Orion čajítko na korenie závesné 6 cm

  Sitko na korenie využijete pri varení polievok i omáčok. Všetky korenia vložíte do sitka a po dovarení pokrmu ľahko aj so sitkom vyberiete. Nemusíte tak zložito..

  3.89 €
 • Tescoma termofľaša rozkladacia CONSTANT PASTEL 0.5 l, nerez, nerez
  Tescoma termofľaša rozkladacia CONSTANT PASTEL 0.5 l, nerez, nerez

  Celonerezová dvojplášťová vákuová fľaša uchová nápoje horúce alebo studené po dobu niekoľkých hodín. Fľašu možno ľahko rozložiť, naplniť ľadom, bylinkami,..

  24.30 €
 • Štetec RONDO, nerez silikón čierny KELA KL-15931
  Štetec RONDO, nerez silikón čierny KELA KL-15931

  Silikónová mašlovačka s nehrdzavejúcou rukoväťou, štetiny zo žiaruvzdorného silikónu (odolný do 220 °C) je vynikajúci pre potieranie horúcich aj studených pokrmov pri..

  10.99 €
 • Kela hrniec nerez so sklenenou pokrievkou 6 l CAILIN KL-10960
  Kela hrniec nerez so sklenenou pokrievkou 6 l CAILIN KL-10960

  Hrniec s pokrievkou nemeckej značky Kela vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom je výrobok vhodný..

  49.99 €
 • Kela Mliekovar nerez FLAVORIA, 1,6 l KL-10184
  Kela Mliekovar nerez FLAVORIA, 1,6 l KL-10184

  Mliekovar s objemom 1,6 litra z radu Flavoria je vyrobený z kvalitnej prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10. Praktický mliekovar, ktorý vám spríjemní, vlastne uľahčí..

  19.99 €
 • Kela Drvič na zemiaky RONDO, nerez
  Kela Drvič na zemiaky RONDO, nerez

  Kuchynské náradie RONDO nemeckej značky Kela je charakteristické svojou celokovovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov. Drvič na zemiaky, vyrobený z nehrdz. ocele..

  9.99 €

Doporučujeme kuchynské nože. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza kela Čajítko nerez aromi!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt