Hracia deka PlayTo kvetinka

Hracia deka PlayTo kvetinka

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:29.99 €
Cena bez DPH:24.99 €
Dostupnosť:skladom
Hracia deka PlayTo kvetinka 5 (100%) 26 x hodnotené

Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto krásne farebnou dekou pre hru aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj sluchu vďaka šuštiacim a pohyblivým častiam. Príjemný a mäkký materiál umožňuje pohodlné ležanie na brušku alebo chrbte a umožňuje slobodu pohybu dieťaťa. Má hrazdičku so zavesenými hračkami, ktorú možno odopnúť a používať samostatne.


 • PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík
  PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, skvelú zábavu i odpočinok s touto luxusnou hracou dekou pre zábavu aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj..

  49.99 €
 • Teddies Hracia deka s hrazdou
  Teddies Hracia deka s hrazdou

  Veselá hracia podložka s hrazdou zaujme aj tých najmenších. Na hrazde sú zavesené odnímateľné hračky. Hrazda napomáha rozvoju zmyslov a motorických schopností..

  36.99 €
 • New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová
  New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová

  Kúpte svojim deťom tieto protišmykové mäkké nákolenníky českej značky, ktoré spoľahlivo ochránia kolienka pri lezení. Vďaka pružnému lemu dobre držia a prispôsobia..

  3.49 €
 • BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele
  BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele

  Ochráňte svoje deti pred pricviknutím prstíkov alebo nežiadúcim otváraním šuplíkov, skriniek, chladničky alebo toalety. Lepiaci povrch umožňuje jednoduchú a rýchlu..

  4.99 €
 • BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks
  BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks

  Ochráňte svoje deti pred zasiahnutím elektrickým prúdom zo zásuvky nákupom týchto poistiek. Súčasťou je kľúč určený k bezpečnému vytiahnutiu ochrany zo zásuvky...

  5.99 €
 • TrueLife NannyCam V24
  TrueLife NannyCam V24

  TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je..

  79.00 €Doporučujeme kolotoče, hrazdičky a hracie deky. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza hracia deka playto kvetinka!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt