Florina Čajník Bevels, 2,2 l

Florina Čajník Bevels, 2,2 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Čaje a káva
Dodavateľ:Florina
Cena:27.99 €
Cena bez DPH:23.33 €
Dostupnosť:skladom
Florina Čajník Bevels, 2,2 l 3 (60%) 22 x hodnotené

Čajník sa vyznačuje vstavanou odmernou stupnicou. Vďaka tomu je množstvo vody v ňom vždy pod kontrolou. Všetko je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. To znamená, že výrobok je extrémne odolný voči poškodeniu. Nehrdzavejúca oceľ je tiež materiál, ktorý je úplne bezpečný pre zdravie. Vhodná hrúbka a tvar oceľového dna urýchľujú var vody pomocou správneho rozloženia tepla.Hlavná časť rukoväte, hrot kývnej píšťalky a odnímateľný kryt sú vyrobené z bakelitu. Ide o surovinu, ktorá sa pri zvyšovaní teploty kanvice neohrieva. Vďaka tomu je jeho použitie úplne bezpečné. Jeho tvar pripomína zaoblený kužeľ. Leštený povrch zaistí pohodlné čistenie nádoby.Tento čajník má využiteľnú kapacitu 2,2 litra (celkom 2,5 litra). Ďalšou výhodou je, že ho možno použiť na rôzne typy sporákov a varných dosiek, vrátane indukcie.


 • Tescoma TEO - Kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami - červená
  Tescoma TEO - Kanvica TEO TONE 1,7 l, s vylúhovacími sitkami - červená

  Znalci čaju si potrpia na kvalitu a príprava ich obľúbeného nápoja je zakaždým malým rituálom.Kanvica TEO s extrakčnými sitkami má k čaju skutočne vrelý vzťah a..

  17.90 €
 • Orion Kanvica var. skloUH SVATAVA 2,3l
  Orion Kanvica var. skloUH SVATAVA 2,3l

  Kanvica na prípravu čajov, bylinkových nálevov, ale aj studených nápojov. Praktické ucho. Materiál: borosilikátové sklo - odolné teplotám od -40 °C do + 300 °C, plast...

  9.99 €
 • Orion Kanvice var. sklofilter ZOJA 1,65 l
  Orion Kanvice var. sklofilter ZOJA 1,65 l

  Kanvica so sitkom/filtrom a pokrievkou. Vďaka jemnému sitku môžete pripravovať bylinné nálevy, ovocné čaje, sypané čierne i zelené čaje. Bez sitka ju využijete ako..

  18.99 €
 • Orion Sklenená varná kanvica s filtrom 0,8 l
  Orion Sklenená varná kanvica s filtrom 0,8 l

  Táto sklenená kanvica so sitkom/filtrom a pokrievkou je vhodná pre priamy ohrev. Vďaka jemnému sitku môžete pripravovať bylinné nálevy, ovocné čaje, sypané čierne i..

  10.99 €
 • Berlinger Haus Čajník I-Rose Edition, 3 l
  Berlinger Haus Čajník I-Rose Edition, 3 l

  Čajník s objemom 3 l je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Je doplnený čiernym plastovým úchytom pre ľahkú manipuláciu a píšťalkou, ktorá vás upozorní..

  29.95 €
 • Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,
  Simax Kanvica sklenená Marta 1,5 l,

  Kanvica je vyrobená z tvrdého boritokremičitého skla, čo je varné sklo, ktoré patrí v modernej kuchyni medzi žiadané materiály. Je veľmi odolné mechanicky aj teplotne..

  7.99 €
 • Banquet Čajník s píšťalkou Magnolia, 3 l
  Banquet Čajník s píšťalkou Magnolia, 3 l

  Smaltovaná pískacia kanvica MAGNOLIA je vyrobená z oceľového plátu s 2-vrstvovým smaltovaným nástrekom a dekorom v štýle MAGNOLIA. Má plastové držadlo farebne ladené..

  23.99 €
 • Konvice na čaj LUNA termosklo 1,5 l KELA KL-12536
  Konvice na čaj LUNA termosklo 1,5 l KELA KL-12536

  Kanvica LUNA prvotriednej kvality je ideálna pre prípravu čaju, domácich limonád, ľadového čaju, koktailov alebo ako karafa na servírovanie vody s ovocím. Kanvica má..

  27.99 €
 • Orion Nerezová kanvica s vekom, 2,3 l
  Orion Nerezová kanvica s vekom, 2,3 l

  Niet nad šálku dobrého čaju. Zvlášť, keď je vonku poriadne nevľúdne počasie. Preto si vezmite na pomoc nadčasovú kanvicu na kávu alebo čaj, ktorá je vyznaním..

  18.99 €
 • Florina Čajník Madio, 2,5 l
  Florina Čajník Madio, 2,5 l

  Čajník Madio zaujme svojím zaobleným tvarom a elegatnou kombináciou farieb bielej a sivej. Vďaka vhodnej hrúbke a tvaru dna sa voda varí rýchlejšie a udržuje teplotu..

  23.99 €
 • Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe
  Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe

  Čajová kanvica je nevyhnutným kuchynským doplnkom, táto kanvica osloví milovníkov moderného štýlu. V sivej farbe bude tou správnou voľbou, ktorá je v čele trendov v..

  19.99 €
 • Čajník smalt Asterico 2,2 l, biela
  Čajník smalt Asterico 2,2 l, biela

  Je ťažké si predstaviť ráno bez vašej obľúbenej kávy alebo lahodného čaju. Čajová kanvica Asterico je nevyhnutným kuchynským doplnkom. Táto kanvica osloví..

  19.99 €


 • Florina Čajník Brillo 2,5 l, sv. sivá
  Florina Čajník Brillo 2,5 l, sv. sivá

  Čajník Brillo značky Florina je vyrobený z kvalitnej nehrdz. ocele s matnou povrchovou úpravou. Saténový povrch a jednoduchý tvar dodáva čajníku na eleganci...

  15.99 €
 • Florina Nerezový čajník Natura Line 2,3 l, strieborná
  Florina Nerezový čajník Natura Line 2,3 l, strieborná

  Čajová kanvica je nevyhnutným kuchynským doplnkom. Táto kanvica osloví milovníkov moderného štýlu. Vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, odolná voči..

  19.99 €
 • Florina Čajník Brillo 2,5 l, mätová
  Florina Čajník Brillo 2,5 l, mätová

  Čajník Brillo značky Florina je vyrobený z kvalitnej nehrdz. ocele s matnou povrchovou úpravou. Saténový povrch a jednoduchý tvar dodáva čajníku na eleganci. Tradičné..

  15.99 €
 • Florina Čajník Moso, 3,4 l
  Florina Čajník Moso, 3,4 l

  Čajník Moso zaujme svojim matným saténovým povrchom. Má klasický tvar vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Práve tomuto materiálu vďačí za svoju neuveriteľnú odolnosť...

  19.99 €
 • Florina Čajník Asta, 2,3 l
  Florina Čajník Asta, 2,3 l

  Čajník Asta kombinuje tradičné tvary s najnovšími riešeniami. Celý bol vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Preto jeho neuveriteľná trvanlivosť a odolnosť..

  17.99 €
 • Florina Čajník Madio, 2,5 l
  Florina Čajník Madio, 2,5 l

  Čajník Madio zaujme svojím zaobleným tvarom a elegatnou kombináciou farieb bielej a sivej. Vďaka vhodnej hrúbke a tvaru dna sa voda varí rýchlejšie a udržuje teplotu..

  23.99 €
 • Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe
  Florina Čajník Frank 2,5 l, taupe

  Čajová kanvica je nevyhnutným kuchynským doplnkom, táto kanvica osloví milovníkov moderného štýlu. V sivej farbe bude tou správnou voľbou, ktorá je v čele trendov v..

  19.99 €
 • Orion Čajník Karin, 1,8 l
  Orion Čajník Karin, 1,8 l

  Luxusný čajník s píšťalkou je vyrobený z kvalitného nerezu v modernom dizajne. Skvele sa uplatní ako v klasickej, tak modernej kuchyni. Farba červená, biele bodky...

  13.49 €
 • Čajník ORION RELIEF 3.5L
  Čajník ORION RELIEF 3.5L

  Luxusný čajník s odklápacou píšťalkou je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele v modernom dizajne. Skvele sa uplatní ako v klasickej, tak modernej kuchyni. Čajník je..

  27.99 €
 • Banquet Čajník s píšťalkou Sunflower, 3 l
  Banquet Čajník s píšťalkou Sunflower, 3 l

  Smaltovaná pískacia kanvica SUNFLOWER je vyrobená z oceľového plátu s 2-vrstvovým smaltovaným nástrekom a dekorom v štýle SUNFLOWER. Má plastové držadlo farebne ladené..

  23.99 €

Doporučujeme Čajníky a čajové kanvice. V tejto kategórii: kuchyňa a jedáleň | Čaje a káva sa nachádza florina Čajník bevels, 2,2 l!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt