Dezinfikátor Maxxo UVC LED kapesní

Dezinfikátor Maxxo UVC LED kapesní

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Hygiena a dezinfekcia
Dodavateľ:Maxxo
Cena:36.99 €
Cena bez DPH:30.83 €
Dostupnosť:skladom
Dezinfikátor Maxxo UVC LED kapesní 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Maxxo dezinfikátor je ideálny na dezinfekciu akýchkoľvek predmetov od rúšok, respirátorov, mobilných telefónov až po klávesnice či volantov v automobile. Vďaka kompaktným rozmerom dezinfikátor vložíte do vrecka či batohu a môžete ho mať kedykoľvek po ruke. 2 módy pre dezinfekciu spoločne s LED svietidlom, robia z Maxxo UVC LED dezinfikátoru každodenného spoločníka, zároveň vstavaná batéria s kapacitou 400mAh vás nenechá nikdy v štichu. Nabíjanie sa rieši pomocou priloženého USB kábla. Podsvietený displej indikuje stav nabitia batérie a tiež aj zostávajúci čas pri dezinfekcii.Vlastnosti: vreckový UVC dezinfikátor pre dezinfekciu akýchkoľvek predmetov 3x UVC LED lampa 2 módy dezinfekcie - 30 sekúnd a 180 sekúnd vstavaná dobíjajúcich batéria s kapacitou 400mAh- niekoľko dní prevádzky na 1 nabitie nabíjanie pomocou micro USB funkcia vreckového svietidla pomocou LED diódy podsvietený displej s indikáciou stavu nabitia batérie možnosť pripevnenia na kľúčenku elegantné matne-čierne prevedenie


 • 59S P55 UVC LED Bag sterilizátor
  59S P55 UVC LED Bag sterilizátor

  Náš najvýkonnejší UVC sterilizátor, mobilný, s vlastným zdrojom energie. Dezinfikujte mobilný telefón, rúška, respirátory, erotické pomôcky, zubné kefky a mnohé..

  35.99 €
 • Bomix plus Dezinfekčné prípravky na nástroje, 5 l
  Bomix plus Dezinfekčné prípravky na nástroje, 5 l

  Bezaldehydový dezinfekčný prípravok na nástroje s vynikajúcim čistiacim účinkom. Výborný čistiaci účinok a vynikajúca materiálová znášanlivosť umožňujú..

  66.99 €
 • Severochema Dezinfekčný prípravok na povrchy, 500 ml
  Severochema Dezinfekčný prípravok na povrchy, 500 ml

  Biocídny prípravok vo fľaši s rozprašovačom je určený na dezinfekciu menších povrchov - pracovné dosky, zábradlia, kľučky na dverách atď. Nefarbí, nezapácha a..

  3.99 €
 • Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela
  Basic-X Sterilizačný box s ozónom, biela

  Tento výrobok je určený pre sterilizáciu vecí osobnej potreby alebo potrieb pre domácnosť, ako napr. telefóny, kozmetické štetce, šperky, holiace strojčeky, kefky na..

  47.99 €
 • Hartmann Bacillol 30 Foam 5 l Dezinfekcia plôch a povrchov
  Hartmann Bacillol 30 Foam 5 l Dezinfekcia plôch a povrchov

  Rýchlo pôsobiaci dezinfekčný prípravok so širokým spektrom účinnosti. Osychá bez zanechania rezíduí. Vynikajúca materiálová znášanlivosť.Vlastnosti: dezinfekčný..

  48.99 €
 • Kúpeľňová sada Dolomite Bamboo, 4 ks
  Kúpeľňová sada Dolomite Bamboo, 4 ks

  Vneste do vašej kúpeľne nádych prírody pomocou kúpeľňových doplnkov so vzorom bambusu. Kúpeľňová sada obsahuje mydelničku, téglik, dávkovač na mydlo a držiak na..

  9.99 €
 • Kela Mydlenka Liam, čierna
  Kela Mydlenka Liam, čierna

  Miska na mydlo značky KELA zo série Liam je vyrobená z akrylového materiálu, ktorý sa tiež využíva na výrobu bezpečnostných skiel. Vďaka tomu je odolná aj napriek..

  11.99 €
 • Kela Dávkovač mydla Sinfonie, 225 ml
  Kela Dávkovač mydla Sinfonie, 225 ml

  Dávkovač mydla značky KELA je z odolného akrylového skla, ktoré vyniká svojou ľahkosťou. Dávkovač má objem 225 ml a jeho univerzálne nefarebné prevedenie sa bude hodiť..

  23.99 €
 • Kleine Wolke Dávkovač flakón Flash 15 cm, biela
  Kleine Wolke Dávkovač flakón Flash 15 cm, biela

  Máte radi kúpeľňové doplnky, ktoré nepodliehajú trendom? Kúpte si tento klasický dávkovač tekutého mydla so striebornou pumpičkou. Biela farba sa hodí do každého..

  12.99 €Doporučujeme hygiena a dezinfekcia. V tejto kategórii: krása a zdravie sa nachádza dezinfikátor maxxo uvc led kapesní!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt