Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Beurer
Cena:47.49 €
Cena bez DPH:39.58 €
Dostupnosť:skladom
Beurer BEU-HM55 digitálny vlhkomer a teplomer 2,25 (45%) 31 x hodnotené

Meteostanica Beurer BEU-HM55 vám umožní sledovať nielen teplotu doma a vonku, ale tiež aj mieru vzdušnej vlhkosti. Dlhodobo monitoruje stav a informuje vás pomocou farebnej svetelnej indikácie.Praktický a užitočný pomocník pre každú domácnosť.Vlastnosti a špecifikácie: malý a elegantný vlhkomer zobrazuje teplotu, aktuálny čas a vlhkosť v miestnosti indikácia klímy podľa farby: zelená - dobrá kvalita ovzdušia, červená - zlá kvalita ovzdušia individuálne nastaviteľný rozsah teploty miestnosti a vlhkosti display Multiroom - niektoré jednotky môžu byť riadené prostredníctvom aplikácie voľba jednotiek: °C/°F napájanie: 2x 1,5 V AAA batéria (sú súčasťou balenia) kontrola stavu batérie možnosť upevnenia na stenu možnosť stiahnutia bezplatnej aplikácie pre dlhodobé monitorovanie kompatibilný s iOS 8.0 a Android 4.4 s technológiou Bluetooth® 4.0
 • Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer
  Beurer BEU-OT20 digitálny ovulačný teplomer

  Vďaka Beurer BEU-OT20 digitálnemu ovulačnému teplomeru môžete plánovať svoje rodičovstvo v súlade s prírodou. Teraz budete mať vaše plodné a neplodné dni pod..

  15.99 €
 • Beurer BEU-BY76 digitálny parný sterilizátor
  Beurer BEU-BY76 digitálny parný sterilizátor

  Pomocou Beurer BEU-BY76 digitálneho parného sterilizátora môžete horúcou parou sterilizovať príslušenstvo, ktoré používate na kŕmenie svojho bábätka a tiež menšie..

  45.69 €

Doporučujeme kuchynské teplomery. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | doplnky do kuchyne | kuchynské náčinia sa nachádza beurer beu-hm55 digitálny vlhkomer a teplomer!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt