Berlinger Haus WC set Black Silver Collection

Berlinger Haus WC set Black Silver Collection

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Berlinger Haus
Cena:41.95 €
Cena bez DPH:34.96 €
Dostupnosť:skladom
Berlinger Haus WC set Black Silver Collection 4,25 (85%) 29 x hodnotené

Elegantný WC set v atraktívnom modernom dizajne sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Ponúka spojenie dvoch funkčných doplnkov a to držiaku na toaletný papier a WC štetky s hygienickým krytom. Konštrukcia je stabilná vďaka robustnému podstavcu. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v lesklom prevedení.


 • Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania
  Compactor Držiak toaletného papiera bez vŕtania

  Máte krásny obklad a nechcete riskovať jeho poničenie vŕtačkou či lepidlom? Alebo bývate v prenajatom byte a vŕtať do stien jednoducho nesmiete. Potom je pre vás držiak..

  15.50 €
 • Koziol WC set Rio Organic béžová, 10,4 x 13 cm
  Koziol WC set Rio Organic béžová, 10,4 x 13 cm

  Tento set bude elegantným doplnkom, ktorý urobí z vašej toalety dizajnové miesto. Je vyrobený z recyklovaného materiálu, s prímesou celulózy. Koziol je nemecká firma a..

  20.49 €
 • WC set Trino, sivá
  WC set Trino, sivá

  Tento WC set v elegantnom dizajne bude nenahraditeľným a štýlovým doplnkom každej toalety. Materiál je veľmi pevný a má dlhú životnosť...

  8.49 €
 • Kela WC kefa MARTA plast čierna
  Kela WC kefa MARTA plast čierna

  Minimalistický WC set Marta značky Kela sa stane nepostrádateľným doplnkom každej toalety aj kúpeľne. Vyrobený z kvalitného plastu s matným povrchom...

  16.99 €Doporučujeme wc štetky. V tejto kategórii: dom a záhrada | domácnosť | Čistiace prostriedky pre domácnosť | upratovacie pomôcky sa nachádza berlinger haus wc set black silver collection!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt