BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:38.99 €
Cena bez DPH:32.49 €
Dostupnosť:skladom
BABY MIX Kolotoč Nad Postieľku So Svetelným Projektorom Grey 2,75 (55%) 23 x hodnotené

Kúpte svojim najmenším kolotoč nad postieľku so svetelným projektorom s hviezdičkami, ktoré menia farbu a plnia aj funkciu nočnej lampičky. Kolotoč rozvíja zrakovo pohybovú koordináciu a upokojuje pred zaspaním. Pomocou tlačidiel na projektore možné nastaviť melódiu, rotáciu kolotoča a premietanie hviezdičiek. Všetky funkcie možno spustiť aj samostatne. Hrací strojček ponúka 3 rôzne melódie a zvuk prírody. Na bočnej strane má krásne farebné hodiny, ktorých sa môže bábätko dotýkať a točiť ručičkami. Hračky možno odmontovať a používať zvlášť. Hračky v balení sa môžu líšiť podľa aktuálnej ponuky. Batérie nie sú súčasťou balenia. Technické parametre: nastaviteľná hlasitosť výška hračky - cca 10 cm napájanie kolotoča - 3 x AA 1,5 V, napájanie ovládača - 2 x AA 1,5 V


 • Hracia deka PlayTo kvetinka
  Hracia deka PlayTo kvetinka

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, báječnú zábavu i odpočinok s touto krásne farebnou dekou pre hru aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj..

  29.99 €
 • PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík
  PlayTo Luxusná Hracia Deka S Melódiou Medvedík

  Doprajte svojmu dieťatku bezpečný priestor, skvelú zábavu i odpočinok s touto luxusnou hracou dekou pre zábavu aj vzdelávanie. Táto deka rozvíja zmysly hmatu, zraku aj..

  49.99 €
 • Teddies Hracia deka s hrazdou
  Teddies Hracia deka s hrazdou

  Veselá hracia podložka s hrazdou zaujme aj tých najmenších. Na hrazde sú zavesené odnímateľné hračky. Hrazda napomáha rozvoju zmyslov a motorických schopností..

  36.99 €
 • New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová
  New Baby Detské nákolenníky s ABS, ružová

  Kúpte svojim deťom tieto protišmykové mäkké nákolenníky českej značky, ktoré spoľahlivo ochránia kolienka pri lezení. Vďaka pružnému lemu dobre držia a prispôsobia..

  3.49 €
 • BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele
  BabyOno poistky na zásuvky a chladničky 2 ks biele

  Ochráňte svoje deti pred pricviknutím prstíkov alebo nežiadúcim otváraním šuplíkov, skriniek, chladničky alebo toalety. Lepiaci povrch umožňuje jednoduchú a rýchlu..

  4.99 €
 • BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks
  BabyOno Poistky do zásuvky 6 ks

  Ochráňte svoje deti pred zasiahnutím elektrickým prúdom zo zásuvky nákupom týchto poistiek. Súčasťou je kľúč určený k bezpečnému vytiahnutiu ochrany zo zásuvky...

  5.99 €
 • Womar Detská trojhranná opierka ružová, 68 x 74 cm
  Womar Detská trojhranná opierka ružová, 68 x 74 cm

  Táto špeciálna trojhranná opierka pre fixáciu dieťaťa v polohe na boku umožňuje pohodlne a bezpečne polohovať bábätko. Zospodu má suchý zips, ktorým sa dá zmenšiť..

  14.99 €Doporučujeme kolotoče, hrazdičky a hracie deky. V tejto kategórii: pre deti | starostlivosť o dieťa sa nachádza baby mix kolotoč nad postieľku so svetelným projektorom grey!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt