XBOX WIRELESS HEADSET

XBOX WIRELESS HEADSET

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Gaming zóna
Dodavateľ:MICROSOFT
Cena:99.00 €
Cena bez DPH:82.5 €
Dostupnosť:skladom
XBOX WIRELESS HEADSET 4,25 (85%) 31 x hodnotené

Najlepší zvukový prejav vo svojej triede . Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk so 100% bezdrôtovým pripojením s nízkou latenciou a konzolou Xbox bez potreby hardvérového adaptéra alebo základňovej stanice. Podporuje technológie


 • HyperX CloudX Stinger headset pro Xbox AT_HXHSCSXBKWW
  HyperX CloudX Stinger headset pro Xbox AT_HXHSCSXBKWW

  HyperX CloudX Stinger jsou ideální sluchátka pro hráče, kteří hledají komfort, vynikající kvalitu zvuku a maximální pohodlí. S pouhými 275 gramy téměř nepostřehnete..

  49.99 €
 • Xbox One Wireless Controller ELITE Series 2 Black
  Xbox One Wireless Controller ELITE Series 2 Black

  Celkom nový bezdrôtový ovládač Xbox Elite Series 2 ponúka cez 30 nových spôsobov hrania na profesionálnej úrovni vrátane páčok s nastaviteľnou tuhosťou, nových..

  159.99 €
 • MotoGP 21
  MotoGP 21

  Zaujmite miesto na štartovej čiare a pripravte sa na tú najreálnejšou a najpodmanivejšej videohru zo série MotoGP ™ všetkých čias!MotoGP ™ V tej najlepšej podobeUžite si..

  47.99 €
 • Hot Wheels Unleashed
  Hot Wheels Unleashed

  Rýdza radosť z pretekov! Zbierajte najúžasnejšie autá na svete, budujte šialené trate a súťažte v tých najnapínavejších pretekoch!  RIAĎTE AUTA SVOJICH..

  39.99 €
 • Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition
  Hot Wheels Unleashed Challenge Accepted Edition

  Hot Wheels Unleashed ™ - Challenge Accepted ™ Edition Obohaťte si zážitok vďaka tejto špeciálnej edícii!   . plná hra . steelbook Hot Wheels ™ . ..

  54.99 €


 • Xbox One Stereo Headset
  Xbox One Stereo Headset

  Ponorte sa do intenzívneho stereofónneho zvuku so slúchadlami Xbox One Stereo Headset. Úrovne zvuku môžete jednoducho pridávať bez toho, aby ste zložili ruky z herného..

  44.99 €
 • HYPERX CLOUD FLIGHT S WIRELESS GAMING HEADSET QI NAB
  HYPERX CLOUD FLIGHT S WIRELESS GAMING HEADSET QI NAB

  SLÚCHADLÁ . Nová verzia HyperX Cloud Flight S od Kingstonu sú ideálne slúchadlá pre hráčov, ktorí hľadajú vysoký komfort, excelentnú kvalitu zvuku a väčšie pohodlie...

  146.90 €
 • SONY PLAYSTATION 5 PULSE 3D WIRELESS HEADSET WHITE
  SONY PLAYSTATION 5 PULSE 3D WIRELESS HEADSET WHITE

  Navrhnuté pre novú generáciu . - Dokonale prispôsobené pre 3D zvuk na konzolu PS5. . - Uži si vylepšené náušníky a pohodlný remienok náhlavného oblúka. ...

  99.00 €

Doporučujeme xbox one. V tejto kategórii: mobily, pc, hry a kancelária | gaming zóna | ovládače/príslušenstvo sa nachádza xbox wireless headset!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt