Train Sim World 2020 (Collector’s Edition)

Train Sim World 2020 (Collector’s Edition)

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Gaming zóna
Dodavateľ:AndreaShop
Cena:39.99 €
Cena bez DPH:33.33 €
Dostupnosť:skladom
Train Sim World 2020 (Collector’s Edition) 3,25 (65%) 23 x hodnotené

Train Sim World je simulátor z prvej osoby perfektný pre každého, ktorý vás vtiahne dnu, s kompletnou kabínkovou interaktivitou, presnými detailmi lokomotív, trasami z reálneho života a mnoho hodín hry. Vyrazte na železnice s čisto


 • Ghost of Tsushima CZ
  Ghost of Tsushima CZ

  Na konci 13. storočia Mongolská ríša počas svojho dobyvateľského ťaženia na podmanenie si Východu zrovnala so zemou celé národy. Ostrov Tsushima je jediné, čo stálo medzi..

  49.99 €
 • DiRT 5
  DiRT 5

  DIRT 5 je najodvážnejší terénny závodný zážitok, ktorý vytvorili Codemasters.. Jazdite na cestách po celom svete, pokrývajúce štrk, ľad, sneh a piesok, so zoznamom..

  39.99 €
 • Crash Bandicoot 4: Its About Time
  Crash Bandicoot 4: Its About Time

  Hlavný zážitok z toho, čo robí hry Crash Bandicoot tak zábavnými. Intenzívny a veselý 3D zážitok z plošinovky, zostáva verne nedotknutý, ale s množstvom nových zvratov...

  49.99 €
 • Desperados 3
  Desperados 3

  Desperados III je moderná taktická hra v reálnom čase, zasadená do drsného prostredia Divokého západu. Ovládate ošúchanú družinu, z ktorej sa stáva vysoko funkčné..

  42.99 €
 • Far Cry 6 Gold Edition
  Far Cry 6 Gold Edition

  Gold Ediiton obsahuje základnú hru a Season PassPredobjednávkový bonus:- Discos Locos - Libertad Chorizo. Anton Castillo sa dostal k moci vďaka sľubu, že kedysi prosperujúcemu..

  79.99 €
 • Biomutant
  Biomutant

  Hra Biomutant je postapokalyptické kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojových umení, v ktorom môžete kombinovať boj na blízko, streľbu a schopnosti..

  44.99 €
 • NHL 21 CZ
  NHL 21 CZ

  EA SPORTS NHL 21 oslavuje len tých najkreatívnejších, najvynaliezavejších a najodvážnejších hráčov. Vydajte sa za slávou v rozšírenom režime Be A Pro a staňte sa..

  39.99 €
 • Hitman 3
  Hitman 3

  Pokračovanie úspečnej série Hitman. Tento krát Agent 47 spojí sily so starým priateľom Lucasom Greyom. Aj v tomto titule budú misie ponúkať veľa možností a znovu..

  47.99 €


 • Train Sim World 2020 (Collector’s Edition)
  Train Sim World 2020 (Collector’s Edition)

  Train Sim World je simulátor z prvej osoby perfektný pre každého, ktorý vás vtiahne dnu, s kompletnou kabínkovou interaktivitou, presnými detailmi lokomotív, trasami z..

  39.99 €

Doporučujeme playstation 4. V tejto kategórii: mobily, pc, hry a kancelária | gaming zóna | hry sa nachádza collector!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt