HERMAN MILLER AERON GRAPHITE

HERMAN MILLER AERON GRAPHITE

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kancelársky nábytok
Dodavateľ:HERMANN MILLER
Cena:1449.00 €
Cena bez DPH:1207.5 €
Dostupnosť:skladom
HERMAN MILLER AERON GRAPHITE 4,75 (95%) 27 x hodnotené

KANCELÁRSKA STOLIČKA . Aeron debutoval na trhu v roku 1994. Za ten čas sa Herman Miller naučil oveľa viac o tom, ako najlepšie podporovať ľudí v najrôznejších polohách, ktoré sa menia počas celého pracovného dňa. V novej


 • HERMAN MILLER MIRRA II BLACK
  HERMAN MILLER MIRRA II BLACK

  KANCELÁRSKA STOLIČKA . Funkčnosť . Pracujeme a vyvýjame sa, sme stále aktívny, sme v neustálom pohybe. Mirra 2 zrkadlí vaše pohyby a pohybuje sa s vámi. Počas sedenia sa..

  1049.00 €
 • ASANA ALCANTARA LINE COMMODORE BLUE
  ASANA ALCANTARA LINE COMMODORE BLUE

  KANCELÁRSKA STOLIČKA . Zdravie, komfort a luxus . Prejavte svoju jedinečnosť a vystúpte z radu s najluxusnejším modelom Alcantara line. Exkluzívny materiál a špeciálne..

  1099.00 €
 • AUTRONIC KAN157 RED
  AUTRONIC KAN157 RED

  KANCELÁRSKE KRESLO . Kancelárske kreslo, koženka červená, látka čierna . Dizajnové kancelárske kreslo v červenej ekokoži s kombináciám MESH látky v stredovej časti..

  126.00 €
 • HERMAN MILLER SAYL WHITE
  HERMAN MILLER SAYL WHITE

  PRACOVNÁ STOLIČKA . Operadlo 3D Suspension  - Black , čierne . Obmedzovač zadného náklonu, dopredný náklon . Nastaviteľná bedrová opierka  . Rám operadla Y-tower a..

  701.10 €
 • AUTRONIC KAV608 BLUE
  AUTRONIC KAV608 BLUE

  KANCELÁRSKA STOLIČKA . Kancelárska stolička, modrá ekokoža + čierna látka, hojdací mech., plastový kríž . Dizajnovo dokonalé herné kreslo a ďalší prírastok do rodiny..

  149.60 €
 • AUTRONIC KAF03 RED
  AUTRONIC KAF03 RED

  HERNÉ/ KANCELÁRSKE KRESLO . Kancelárske stolička v prevedení čierna ekokoža s červenými detailmi v dekorom "KARBON", univerzálne (pogumované) kolieska, plastový kríž,..

  180.00 €
 • KONDELA IZOLDA KANCELARSKE KRESLO MODRABIELACHROM
  KONDELA IZOLDA KANCELARSKE KRESLO MODRABIELACHROM

  KANCELÁRSKE KRESLO . Zariaďujete pracovňu alebo kanceláriu a neviete si vybrať z množstva kancelárskych kresiel? S kreslom IZOLDA bude pre vás čas strávený za počítačom..

  79.00 €Doporučujeme kancelárske kreslá. V tejto kategórii: nábytok | kancelársky nábytok sa nachádza herman miller aeron graphite!
© 2022 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt