Doplnok výživy pre psy a mačky ProDen PlaqueOff Powder 420g

Doplnok výživy pre psy a mačky ProDen PlaqueOff Powder 420g

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Psy
Dodavateľ:PLAQUEOFF
Cena:115.00 €
Cena bez DPH:95.83 €
Dostupnosť:skladom
Doplnok výživy pre psy a mačky ProDen PlaqueOff Powder 420g 5 (100%) 17 x hodnotené

Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 420g. Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff™ Powder je 100% prírodný produkt určený pre psy a mačky, ktorý potláča zápach z tlamy, redukuje zubný kameň


 • Doplnok výživy pre psy a mačky ProDen PlaqueOff Powder 180g
  Doplnok výživy pre psy a mačky ProDen PlaqueOff Powder 180g

  Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff Powder 180g. Doplnok výživy pre psy a mačky, ProDen PlaqueOff™ Powder je 100% prírodný produkt určený pre psy a mačky,..

  58.90 €
 • Fontánka PetSafe Sedona
  Fontánka PetSafe Sedona

  Fontánka PetSafe Sedona.  . Fontánka pre mačky a psy Drinkwell® Sedona nepretržite cirkuluje vodu v miske čím fontánka neustále vodu okysličuje, filtruje a tým aj zlepšuje..

  87.90 €
 • ORAVA STOMAFRESH
  ORAVA STOMAFRESH

  SONICKÁ ZUBNÁ KEFKA . Sonická zubná kefka nečistí zuby rotačným pohybom, ale rýchlymi vybráciami štetín až 30 000 kmitov za minútu. Zuby si odteraz nemusíte drhnúť vy,..

  39.90 €
 • PHILIPS SONICARE HX 632104
  PHILIPS SONICARE HX 632104

  ELEKTRICKÁ SONICKÁ ZUBNÁ KEFKA. Interaktívna sonická sila pre viac zábavy a lepšie čistenie. Vzrušujúci začiatok zdravých návykov na celý život. Upútajte pozornosť..

  44.90 €
 • PHILIPS SONICARE HX 635242
  PHILIPS SONICARE HX 635242

  ELEKTRICKÁ ZUBNÁ KEFKA . Interaktívna sonická sila pre viac zábavy a lepšie čistenie . Vzrušujúci začiatok zdravých návykov na celý život . Zabudovaná technológia..

  46.90 €
 • Vodítko pre psy Ruffwear Omnijore Towline
  Vodítko pre psy Ruffwear Omnijore Towline

  Vodítko Ruffwear Omnijore™ Towline. Vodítko pre psa Omnijore™ Towline je určené pre akúkoľvek činnosť so psom, ako je skijoring, mountainboard-joring, skatejoring,..

  58.41 €
 • Obojok proti štekaniu NUMAXES CanicalmSmart
  Obojok proti štekaniu NUMAXES CanicalmSmart

  Obojok proti štekaniu, NUMAXES Canicalm-Smart.  . Obojok proti štekaniu Canicalm Smart je prvým protištekacím obojkom pripojeným cez Bluetooth na bezplatnú aplikáciu vo vašom..

  119.90 €
 • Elektrický ohradník pre psov PetSafe
  Elektrický ohradník pre psov PetSafe

  Elektrický ohradník pre psov PetSafe BASIC - s drôtom.  . Základný avšak veľmi kvalitný  model za vynikajúcu cenu od amerického výrobcu Radio Systems Corporation. Výrobcu..

  159.00 €Doporučujeme dentálna hygiena. V tejto kategórii: chovateľské potreby | psy | kozmetika, starostlivosť sa nachádza doplnok výživy pre psy a mačky proden plaqueoff powder 420g!
© 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt