Sklenená odmerka WMF 05 l

Sklenená odmerka WMF 05 l

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:17.00 €
Cena bez DPH:14.17 €
Dostupnosť:skladom
Sklenená odmerka WMF 05 l 2,75 (55%) 25 x hodnotené

Každý, kto sa vo varení dobre vyzná, vám potvrdí, že správne dávkovanie je základom všetkého. Aby polievka nebola veľmi riedka, omáčka veľmi hustá a cesto vykyslo ako má. Skvelí pomocníkmi na váženie a odmeriavanie navrhujú aj v WMF. A teraz sú pripravení pomôcť vám vo vašej kuchyni. Dá sa snáď taká ponuka odmietnuť? ♥


 • Sada 8 odmeriek Joseph Joseph Measure Nest
  Sada 8 odmeriek Joseph Joseph Measure Nest

  Ešte nepoznáte Joseph Joseph a ich dokonalých pomocníkov do kuchyne? Táto ikonická a veľmi moderná značka ponúka veľké množstvo veľmi praktických a efektívnych produktov..

  15.00 €
 • Dávkovač tortového cesta InnovaGoods
  Dávkovač tortového cesta InnovaGoods

  Či už patríte medzi pekárky začiatočníky alebo ohlas vašej bábovky či koláčov už obehol kraj, takého šikovného pomocníka pri pečení uvíta každý. Dávkovač cesta..

  12.00 €
 • Sklenená odmerka WMF 05 l
  Sklenená odmerka WMF 05 l

  Každý, kto sa vo varení dobre vyzná, vám potvrdí, že správne dávkovanie je základom všetkého. Aby polievka nebola veľmi riedka, omáčka veľmi hustá a cesto vykyslo ako..

  17.00 €
 • Biely smaltovaný lievik Antic Line Classic
  Biely smaltovaný lievik Antic Line Classic

  Hodia sa na chalupu i do rustikálne zariadeného domova. Smaltované kuchynské doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa veľmi ľahko kombinujú nielen samé medzi sebou, ale..

  21.00 €
 • Dvojkomorová odmerka Joseph Joseph 2-in1 Measuring Jug
  Dvojkomorová odmerka Joseph Joseph 2-in1 Measuring Jug

  Odmerať dva druhy potravín naraz? Žiadny problém! Táto odmerka všetko urobí za vás. Menšia nádobka slúži na meranie v rozsahu od 5 do 50ml, väčšia v rozsahu od 50 ml do..

  28.00 €  Doporučujeme odmerky a lieviky. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | kuchynské pomôcky a náčinie sa nachádza sklenená odmerka wmf 05 l!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt