Set detských hračiek Bloomingville Mini Play Kitchen Set

Set detských hračiek Bloomingville Mini Play Kitchen Set

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Pre deti
Dodavateľ:Bloomingville Mini
Cena:23.00 €
Cena bez DPH:19.17 €
Dostupnosť:skladom
Set detských hračiek Bloomingville Mini Play Kitchen Set 2,75 (55%) 26 x hodnotené

Svet tých najmenších má byť hravý, farebný, optimistický a čarovný. Presne také sú hračky, doplnky a dekorácie značky Bloomingville Mini. Uvidíte, že potešia nielen vás, ale hlavne naše malé zlatíčka ♥ O značke: Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville Mini v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville Mini, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.


 • Detský soft petang Djeco
  Detský soft petang Djeco

  Detský soft petanque Djeco je obľúbená hra pre deti i dospelých. V sade sú tri páry gúľ a jedna menšia fialová gulička. Väčšie loptičky sú farebne rozlíšené. Najprv..

  20.00 €
 • Drevená hračka pre rozvoj motoriky Legler Spring
  Drevená hračka pre rozvoj motoriky Legler Spring

  S hračkami od značky Legler nebude žiadna chvíľa dlhá! Zabavte svoje deti parťákmi na hranie, ktorí ich budú naozaj baviť. Navyše podporujú detskú fantáziu aj zmysel pre..

  52.00 €
 • Detská hra Djeco Cubissimo
  Detská hra Djeco Cubissimo

  Hra, pri ktorej sa zabavia aj starší súrodenci alebo napríklad rodičia. Deti od 7 rokov majú za úlohu zostaviť kocky podľa zadania. Tie sú rozdelené do 3 úrovní..

  18.00 €
 • Detská stolová hra Djeco Cooperation Arctic
  Detská stolová hra Djeco Cooperation Arctic

  Náučná hra pre deti od 3 rokov, ktorá rozvíja jemnú motoriku a učí ich spoluprácu. Set obsahuje štyri zvieratká - tučniaka, polárneho medveďa, bielu líšku a bieleho..

  20.00 €
 • Detská hra Djeco Eduludo Topologix
  Detská hra Djeco Eduludo Topologix

  Tréning priestorového vnímania zábavnou formou? S hrou Topologix musia deti správne prepojiť zvieratko a objekt, pri ktorom sa nachádza. Následne spresnia jeho umiestnenie s..

  17.00 €
 • Nástenný terč s magnetickými šípkami Legler Dartboart Šport
  Nástenný terč s magnetickými šípkami Legler Dartboart Šport

  Detské hry a hračky od nemeckej značky Legler sa snažia podporiť a vyvinúť detskú fantáziu, zmysel pre detail i funkčnú motoriku. Prenáša ich do sveta, kde nič nie je..

  26.00 €
 • Detská hra Djeco Eduludo
  Detská hra Djeco Eduludo

  Objavte vzdelávacie a motorické hry od francúzskej značky Djeco. Pre malé deti je ťažké pochopiť pojem priestoru - spredu, zozadu, zboku, vedľa, sprava alebo zľava. S..

  18.00 €
 • Hlavolam RecentToys Brainstring advanced
  Hlavolam RecentToys Brainstring advanced

  Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých..

  21.00 €  Doporučujeme detské hračky. V tejto kategórii: kategórie | pre deti | hry a hračky sa nachádza set!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt