Sieťové príslušenstvo


TPLINK FIBER MODULE TX432

TPLINK FIBER MODULE TX432

TP-LINK TX432. Technológia prepojenia: Kábel, Rozhranie: Vlákno, Konektor pre optické vlákna: SFP+. Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 10000 megabit za sekundu. Sieťový štandard: IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq. Šírka: 131 mm, Hĺbka:..



TPLINK TLMC1400 14 SLOT EXTERNY BOX

TPLINK TLMC1400 14 SLOT EXTERNY BOX

TP-LINK 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis. Hmotnosť: 8 kg. Energetické požiadavky: 100-240V, Výstupné napätie adaptéru: 9,5 volt..



TPLINK FIBER MODULE TLSM321A

TPLINK FIBER MODULE TLSM321A

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module . Technológia prepojenia: Kábel, Rozhranie hosťujúceho počítača: Ethernet. Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1250 megabit za sekundu. Maximálna operačná vzdialenosť: 10000 meter. Podporované..



TPLINK FIBER CONVERTER MC210CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC210CS

TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1310 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 15000 meter. LED indikátory: LINK. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 5e, 5, Rozmery (š x..



TPLINK FIBER MODULE TLSM311LS

TPLINK FIBER MODULE TLSM311LS

TP-LINK 1000base-BX Single-mode SFP Module . Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1280 megabit za sekundu. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 1310 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 10000 meter. Certifikácia: FCC, CE...



TPLINK ANTENA TLANT2414A

TPLINK ANTENA TLANT2414A

TP-LINK 2.4GHz 14dBi Directional Antenna. Úroveň zisku antény (maximum): 14 dBi, Sieťový štandard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, Frekvenčné pásmo: 2.4 - 2.5. Šírka: 240 mm, Hĺbka: 240 mm, Výška: 40 mm..



TPLINK FIBER MODULE TLSM311LM

TPLINK FIBER MODULE TLSM311LM

TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Rýchlosť dátového prenosu (maximálna): 1280 megabit za sekundu. Technológia prepojenia: Kábel. Vlnová dĺžka: 850 nm, Maximálna prenosová vzdialenosť: 550 meter. Certifikácia: FCC, CE...



TPLINK FIBER CONVERTER MC111CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC111CS

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 20000 meter. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 3, 4, 5e, 5, Rozmery (š x h x v): 94.5 x 73 x 27 mm, Spĺňa priemyselné..



TPLINK FIBER CONVERTER MC112CS

TPLINK FIBER CONVERTER MC112CS

TP-LINK 10/100Mbps WDM. Technológia prepojenia: Kábel. Maximálna prenosová vzdialenosť: 20000 meter. Certifikácia: FCC, CE. Technológia kabeláže: UTP 3, 4, 5e, 5, Rozmery (š x h x v): 94.5 x 73 x 27 mm, Spĺňa priemyselné štandardy:..


Sieťové príslušenstvo 2,75 (55%) 17 x hodnotené

Kategória sietove prislusenstvo obsahuje 9 produktov z výberu internetových obchodov.


SOCIÁL MÉDIÁ
facebook youtube
Vyberajte si: sieťové príslušenstvo a porovnávajte ceny z internetových obchodov.
© 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt